اطلاعیه نحوه برگزاری مرحله اول سیزدهمین مسابقه ملی فناوری نانو

اطلاعیه نحوه برگزاری مرحله اول سیزدهمین مسابقه ملی فناوری نانو

2065    ۰۶ تیر ۱۴۰۳

سیزدهمین مسابقه ملی فناوری نانو در سه مرحله برگزار خواهد شد. مرحله اول آن به صورت غیرحضوری و آنلاین در سایت آموزش فناوری نانو برگزار خواهد شد. 4۰۰ نفر برتر از شرکت‌کنندگان در این مرحله به عنوان برگزیدگان مرحله اول انتخاب خواهند شد. در مرحله دوم که به صورت حضوری و در قالب سوالات چهارگزینه‌ای برگزار خواهد شد، این برگزیدگان در حوزه‌های آزمون سراسر کشور حضور پیدا می‌کنند و در مدت زمان تعیین‌شده به سوالات دفترچه پاسخ می‌دهند. 15 نفر برتر مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در مرحله دوم، وارد مرحله سوم شده و به رقابت عملی خواهند پرداخت.

 
تاریخ برگزاری مرحله اول: 13 الی 15 تیر

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 
* برگزاری مرحله اول

بدین وسیله به اطلاع می‌رساند مرحله اول سیزدهمین مسابقه ملی فناوری نانو به صورت غیرحضوری و آنلاین در روزهای 13 الی 15 تیر 1403 در بستر سایت آموزش فناوری نانو (Nanoeducation.ir) برگزار خواهد شد. بودجه‌بندی سوالات ۳ آزمون مرحله اول به شرح ذیل است:

 
ردیف
موضوع آزمون
تعداد مقالات تعداد سوالات مهلت پاسخگویی
1 مفاهیم پایه و نانوساختارها 40 مقاله 45 سوال 40 دقیقه
2 روش‌های ساخت و سنتز نانوساختارها
و
روش‌ها و تجهیزات شناسایی و آنالیز
69  مقاله 60 سوال 50 دقیقه
3 کاربردهای فناوری نانو، تجاری‌سازی فناوری نانو و محصولات ساخت ایران 53 مقاله و کتاب محصولات فناوری نانو 35 سوال 25 دقیقهلازم به ذکر است که داوطلبان از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 13 تیر،  لغایت ساعت 23 روز جمعه 15 تیر، در هر بازه از شبانه‌روز مهلت داشته تا وارد سایت آموزش نانو شده و به سه آزمون پاسخ دهند (کلمه آزمون‌ها در کنار اسم شما فعال خواهد شد). لذا باتوجه به اینکه هر داوطلب فقط یک­‌بار ­می‌تواند در آزمون شرکت کند بهتر است، زمانی تصمیم به انجام آزمون داشته باشد که از عدم قطعی برق در آن بازه زمانی اطمینان کامل داشته باشد زیرا که امکان آزمون مجدد برای داوطلبان فراهم نمی­‌شود.

** این آزمون نمره منفی دارد. **


با برگزاری این ۳ آزمون، براساس جمع نمرات کسب شده، 400 نفر برگزیده اول اعلام شده و واجد شرکت در مرحله دوم مسابقه ملی فناوری نانو می‌شوند. مرحله دوم این مرحله به صورت تستی چهارگزینه‌ای و در حوزه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود.

توجه!

** برای شرکت در آزمون مرحله اول مسابقه، حتما از مرورگر فایرفاکس در کامپیوتر یا لپ‌تاپ استفاده کنید. ***** دوطلبانی که در ورود به سایت مشکل دارند، با پشتیبانی سایت به شماره 09104712036 - 02188692061 02188486490 تماس گرفته یا به تلگرام همین شماره پیام دهند.
 

** زمان پشتیبانی از ساعت 10 الی 18 است. لطفا انجام آزمون را به روزها و ساعت‌های پایانی موکول نفرمایید تا امکان پشتیبانی بهتری فراهم باشد. **


در ارتباط با شرکت در آزمون به نکات زیر دقت فرمایید:
  • در حین آزمون، صفحه را رفرش نکنید و دکمه Back را نزنید.
  • تب دیگری را در حین آزمون باز نکنید.
  • هیچ آزمونی تحت عنوان آزمون آزمایشی وجود ندارد.
  • در صورت بروز هر گونه مشکل، در اولین فرصت مستندات خود را جهت بررسی به تلگرام پشتیبانی سایت به شماره 09104712036 ارسال فرمایید.

*** ضروری است شرکت‌کنندگان قبل از شرکت در آزمون مرحله اول، اطلاعات خود را بر روی سایت آموزش فناوری نانو بررسی و تکمیل کنند.


در صورت بروز هرگونه سوال در خصوص ثبت‌نام در مسابقه، منابع پیشنهادی، جوایز و اعتراض به سوالات، کارت جلسه آزمون، حوزه‌های آزمون و ... با دبیرخانه مسابقه ملی تماس حاصل فرمایید:
 
ارتباط از طریق تلفن: 88486498-021
ارتباط از طریق موبایل: 09025555462
ارتباط از طریق پیام‌رسان: 09025555462
کانال رسمی دبیرخانه مسابقه :  T.ME/IRNanoCompetition

ثبت نظر