ایده آقای علی جلالی ویرثق، رابط نهاد ترویجی فناوری نانو، برگزیده دومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین

ایده آقای علی جلالی ویرثق، رابط نهاد ترویجی فناوری نانو، برگزیده دومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین

51743    ۰۱ بهمن ۱۳۹۹

در دومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت که از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، ایده علی جلالی ویرثق، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مواد پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، تحت عنوان «اپلیکیشن کارآموبازی» به‌ عنوان ایده برگزیده معرفی شد.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 
آقای علی جلالی ویرثق، در حال حاضر رابط نهاد ترویجی انجمن علمی نانو دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین می‌باشد. ایشان فارغ‌التحصیل کارشناسی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین و دانشجوی کارشناسی ارشد پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، برگزیده دومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت شد.

آقای جلالی در این خصوص گفت: «این ایده مبتنی بر یک نرم‌افزار تلفن همراه است که در آن کارآموزان، استادان و مسئولان کارآموزی صنایع در آن عضو می‌شوند. هر کارآموز باید از سد ۱۰ مرحله عبور کند تا کارآموزی خود را به پایان برساند. هر مرحله دو نمره دارد که یک نمره آن برعهده استاد راهنما و یک نمره برعهده مسئول کارآموزی است».

از آقای جلالی در مراسم اختتامیه تقدیر از فعالان بخش ترویج دانشگاهی فناوری نانو که در تاریخ ۲۸ آبان ماه ۹۹ برگزار شد به عنوان دومین نهاد ترویجی برگزیده در بخش آثار رسانه‌ای دانشجویی در محور نشریات دانشجویی (نشریه دنیای نانو) تقدیر شد.

ثبت نظر