برگزاری جلسه هم‌اندیشی آنلاین رابطین نهادهای ترویجی دانشجویی با محوریت آیین‌نامه‌های جدید در بهمن‌ماه سال 99

برگزاری جلسه هم‌اندیشی آنلاین رابطین نهادهای ترویجی دانشجویی با محوریت آیین‌نامه‌های جدید در بهمن‌ماه سال 99

37232    ۱۵ بهمن ۱۳۹۹

جلسات هم‌اندیشی رابطین نهادهای ترویجی دانشجویی با مسئولان بنیاد آموزش فناوری نانو به صورت متناوب با محوریت‌های مشخص به صورت آنلاین برگزار می‌شود. چهارمین جلسه هم‌اندیشی روز یکشنبه 12 بهمن‌ماه ماه 99 در بستر اسکای روم با محوریت آیین‌نامه‌های جدید برگزار شد.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 
نهادهای ترویجی دانشجویی ستاد نانو که در سراسر کشور و در همه استان‌ها حضور دارند، بخشی از مسئولیت ترویج دانشگاهی را بر عهده دارند و از طریق برگزاری رویدادهای ترویجی، تولید آثار رسانه‌ای، فعالیت در زمینه مسابقه ملی فناوری نانو و فعالیت‌های دیگر به ترویج فناوری نانو در میان دانشجویان می‌پردازند. ستاد ویژه توسعه فناوری نانو نیز با تدوین آیین‌نامه‌های حمایتی-رقابتی از این فعالیت‌ها حمایت می‌کند.
به‌منظور ارتباط مؤثرتر با نهادهای ترویجی، جلساتی به‌صورت متناوب با نهادهای ترویجی برگزار می‌شود. چهارمین جلسه روز یک‌شنبه 12 بهمن‌ماه 99 با شرکت بیش از 40 نهاد ترویجی از سراسر کشور برگزار شد.

 محورهای کلی جلسه هم‌اندیشی به صورت زیر است:
* آیین‌نامه‌ حمایتی-رقابتی (جشنواره آثار رسانه‌ای – تقدیر از تجارب نو – حمایت از مسابقات دانشجویی – ارزیابی نهاد برتر) در سال تحصیلی 1400-1399
آیین‌نامه حمایت از رویدادها و کارگاه‌ها در سال تحصیلی 1400-1399
آیین‌نامه ارزیابی شرکت‌کنندگان در دهمین مسابقه ملی فناوری نانوآیین‌نامه ارزیابی نهادهای ترویجی در دهمین مسابقه ملی فناوری نانو
* بیان نظرات و دیدگاه‌های رابطین نهادهای ترویجی در رابطه با آیین‎نامه‌های جدید سال تحصیلی 1400-1399

آیین‌نامه حمایتی و رقابتی که شامل 4 بخش: جشنواره آثار رسانه‌ای – تقدیر از تجارب نو – حمایت از مسابقات دانشجویی – ارزیابی نهاد برتر می‌باشد به رابطین نهادها ارائه شد که بخش حمایت از مسابقات دانشجویی جدیدا به آیین‌نامه حمایتی – رقابتی اضافه شده است و طبق این بخش بنیاد آموزش نانو از مسابقات دانشجویی با محوریت آموزش و ترویج نانو تا سقف ده میلیون ریال (معادل یک میلیون تومان) از جوایز مسابقه حمایت می‌کند.
آیین‌نامه‌های ارزیابی شرکت‌کنندگان در دهمین مسابقه ملی فناوری نانو و ارزیابی نهادهای ترویجی در دهمین مسابقه ملی فناوری نانو ارائه شد. در انتهای جلسه به سوالات و نظرات رابطین نهادهای ترویجی در ارتباط با آیین‌نامه‌های جدید پاسخ داده شد که نظرات مفید آن‌ها در انتشار آیین‌نامه‌های نهایی لحاظ خواهد شد.

*** ویدئو ضبط شده جلسه هم‌اندیشی در زیر قابل مشاهده است.

ثبت نظر