اعلام نتایج نهایی هفدهمین آزمون توانمندی تدریس نانو

اعلام نتایج نهایی هفدهمین آزمون توانمندی تدریس نانو

76548    ۲۱ دی ۱۳۹۹

پس از برگزاری مرحله مصاحبه هفدهمین آزمون توانمندی تدریس نانو در بازه 29 آذر تا 3 دی ماه و با جمع‌بندی نظرات داوران، نتایج نهایی هفدهمین آزمون توانمندی تدریس نانو اعلام شد. با توجه به نتایج اکتسابی شرکت‌کنندگان، از بین 82 شرکت‌کننده مرحله دوم، 35 نفر موفق به کسب گواهی توانمندی تدریس نانو شدند. برای اطلاع از نتایج آزمون به ادامه خبر مراجعه کنید.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

مرحله اول هفدهمین آزمون توانمندی تدریس نانو به صورت آزمون آنلاین در تاریخ 13 آذرماه 1399 بر روی سایت آموزش فناوری نانو برگزار شد. در این آزمون 358 داوطلب حضور داشتند که از بین این افراد، 82 نفر موفق به کسب حدنصاب لازم برای ورود به مرحله دوم یا مصاحبه تدریس شدند.

مرحله دوم آزمون، با هماهنگی‌های صورت گرفته، در قالب مصاحبه‌های آنلاین 20 دقیقه‌ای برنامه‌ریزی شد که طی آن شرکت‌کنندگان به آموزش یک موضوع در زمینه فناوری نانو پرداختند و داوران در خصوص آموزش ارائه شده توسط شرکت‌کنندگان، سؤالاتی را مطرح کردند. طی این مرحله، تسلط شرکت‌کنندگان بر مفاهیم علمی ارائه شده، مهارت‌های فردی در تدریس و مهارت‌های کلاس‌داری شرکت‌کنندگان مورد ارزیابی قرار گرفت. این مصاحبه‌ها در بازه زمانی 29 آذرماه تا 3 دی ماه برنامه‌ریزی و برگزار شد.

از بین 82 شرکت‌کننده مرحله مصاحبه، 35 نفر موفق به کسب گواهی توانمندی تدریس نانو شدند. از این بین، 2 نفر موفق به کسب گواهی تدریس تراز الف، 24 نفر موفق به کسب گواهی تدریس تراز ب و 9 نفر موفق به کسب گواهی تدریس تراز ج شدند.

از بین 35 مدرس جدید، 15 مدرس در بخش‌های دانش‌آموزی و دانشجویی، 11 مدرس در بخش دانشجویی و 9 مدرس در بخش دانش‌آموزی امکان تدریس را خواهند داشت.

نتایج نهایی هفدهمین آزمون توانمندی تدریس نانو  از فایل زیر قابل دریافت است:

*** گفتنی است کارنامه مصاحبه شرکت‌کنندگان مرحله دوم طی روزهای آتی به ایمیل ایشان ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که مدرسان جدید به نهادهای ترویجی فعال در بخش‌های مختلف، جهت شروع فعالیت معرفی خواهند شد و فایل‌های آیین‌نامه به همراه لیست نهادهای ترویجی فعال نیز برای ایشان ارسال خواهد شد.

جهت ارتباط با شبکه مدرسان نانو می‌توانید با شماره 09025555438 تماس گرفته یا به تلگرام همین شماره پیام دهید.

ثبت نظر