حوزه‌‌های امتحانی و کارت ورود به جلسه آزمون حضوری (مرحله دوم) دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو

حوزه‌‌های امتحانی و کارت ورود به جلسه آزمون حضوری (مرحله دوم) دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو

43815    ۲۸ تیر ۱۴۰۲

داوطلبان مرحله دوم دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود کافی است به پنل کاربری خود در سایت آموزش فناوری نانو مراجعه کرده و از بخش فایل‌های من، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. جهت اطلاع از جزئیات نحوه دریافت کارت، به ادامه خبر مراجعه کنید.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 
با توجه به اطلاعیه آزمون مسابقه ملی فناوری نانو، به همراه داشتن کارت ورود به جلسه پرینت شده برای تمامی داوطلبان مرحله دوم دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو الزامی است. کارت ورود به جلسه داوطلبان در صفحه کاربری افراد در سایت آموزش فناوری نانو قرار گرفته است.

برای دریافت فایل pdf کارت ورود به جلسه کافی است ابتدا وارد سایت آموزش فناوری نانو به آدرس nanoeducation.ir شوید و پس از ورود، بر روی نام کاربری خود کلیک کرده و سپس به صفحه پنل کاربری خود مراجعه کنید:


 

 


پس از ورود به صفحه پنل کاربری، بخشی با عنوان فایل‌های من را مشاهده خواهید کرد. جهت دریافت کارت بر روی بخش فایل‌های من کلیک کنید:
 

 


در این بخش، کارت ورود به جلسه کاربران قرار گرفته است و برای دریافت آن کافی است بر روی دانلود فایل کلیک کنید و فایل را دانلود کنید.
 

 
کارت شما با فرمت pdf در این بخش قرار گرفته است. پس از دریافت کارت، آن را پرینت کرده و از بخش برش، آن را برش دهید. نمونه کارت ورود به جلسه در تصویر زیر قابل مشاهده است:
 


 
*** به همراه داشتن کارت پرینت شده در روز آزمون الزامی است.
*** آدرس دقیق حوزه آزمون بر روی کارت مشخص شده و لوکیشن محل آزمون از طریق لینک گوگل مپ قرار گرفته بر روی کارت قابل مشاهده است.
*** آزمون راس ساعت 10:00 صبح شروع می‌شود و ضروری است داوطلبان نیم ساعت قبل از آزمون در محل آزمون حضور داشته باشند.
 

لیست حوزه‌های امتحانی:

 


برای همه داوطلبان دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو آرزوی سلامتی و موفقیت داریم. جهت نیاز به پشتیبانی از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید:
ارتباط از طریق تلفن: 02188486498
ارتباط از طریق موبایل: 09025555462
آیدی تلگرام: NNC_Admin@

ثبت نظر