پاسخنامه تشریحی دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو منتشر شد

پاسخنامه تشریحی دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو منتشر شد

42507    ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

باتوجه به برگزاری مرحله دوم دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو در تاریخ 30 تیر ماه، پاسخنامه تشریحی این آزمون منتشر شده است. با توجه به انتشار سؤالات و پاسخنامه، امکان اعتراض برای داوطلبان این مسابقه نیز فراهم شده است.
 

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

مسابقه ملی فناوری نانو، بزرگترین رقابت دانشجویی در حوزه فناوری نانو است که هر ساله زیرنظر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود. مرحله دوم دوازدهمین دوره از این رقابت، به صورت آزمون حضوری در روز جمعه، 30  تیر 1402 در 22 حوزه امتحانی برگزار شد.

این آزمون شامل 100 سوال چهارگزینه‌ای بود و داوطلبان فرصت داشتند طی 105 دقیقه به این سؤالات پاسخ دهند.
با توجه به دریافت پاسخ‌برگ‌های امتحانی از حوزه‌های سراسر کشور و با توجه به زمان‌بندی اعلام شده، پاسخنامه تشریحی این مسابقه منتشر می‌شود که می‌توانید آن را در ادامه خبر دریافت کنید.

همچنین با توجه به انتشار سؤالات و پاسخنامه دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو، امکان اعتراض به سؤالات و پاسخنامه وجود دارد. درصورتی که نسبت به این موارد اعتراض دارید، توضیحات خود را در تمپلیت فرم اعتراض که در ادامه آمده است، تکمیل فرمایید و با رعایت موارد زیر، آن را ارسال کنید.

  •  مهلت ارسال اعتراض تا پایان روز شنبه 7 تیرماه 1402 است.
  •  توجه داشته باشید که پس از تکمیل فرم، اطلاعات آن باید به تأیید یکی از اعضای هیأت علمی دانشگاه یا اعضای شبکه مدرسان فناوری نانو برسد. مدرسانی می‎توانند در این بخش مشارکت کنند که گواهی تدریس آن‌ها تا پایان شهریور 1402 اعتبار داشته باشد. پس از تکمیل و تأیید فرم، فایل اسکن‌شده آن توسط استاد (از طریق ایمیل دانشگاهی فعال) یا مدرس (از طریق ایمیل ثبت شده در پرتال ستاد توسعه فناوری نانو) به ایمیل ntn@nano.ir  ارسال شود.
  • عنوان ایمیل می‌بایست «اعتراض به سؤالات دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو» باشد. در غیر این صورت ایمیل مربوطه بررسی نخواهد شد.
  • دقت فرمایید که فایل‌های ارسالی کیفیت مطلوبی داشته باشند و نوشته‎‌ها واضح باشند؛ فرمت فایل ارسالی ترجیحاً pdf باشد.
  • فرم‌های اعتراضی که به تأیید علمی نرسیده‌اند، بررسی نخواهد شد.
  • اگر داوطلبی عضو شبکه مدرسین فناوری نانو باشد، نیاز به تأیید علمی استاد یا مدرس دیگری ندارد و در بخش مسئول باید اسم خود را مجدداً وارد کند.

فایل سؤالات و پاسخنامه تشریحی و فرم اعتراض در جدول زیر قابل دریافت است:

سؤالات و پاسخنامه تشریحی دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو برای دانلود کلیک کنید
فرم اعتراض برای دانلود کلیک کنید


جهت نیاز به پشتیبانی از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید:

ارتباط از طریق تلفن:
02188486498
ارتباط از طریق موبایل : 09025555462
آیدی تلگرام: NNC_Admin@

ثبت نظر