پیش ثبت نام دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو

پیش ثبت نام دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو

14530    ۱۱ آبان ۱۴۰۱

پیش ثبت نام دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو توسط نهادهای ترویجی دانشگاه‌های سراسر کشور آغاز شد.
 

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 
ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در راستای تحقق اهداف ترویجی و آموزشی تدوین‌شده در سند راهبردی فناوری نانو، اقدام به برگزاری مسابقه ملی فناوری نانو کرده است. این مسابقه بزرگ‌ترین رقابت علمی در حوزه علم و فناوری نانو است که هر ساله توسط گروه ترویج و آموزش ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و با حضور هزاران نفر از علاقه‌مندان به فناوری نانو برگزار می‌شود. مسابقه ملی فناوری نانو علاوه بر ایجاد رقابت میان شرکت‌کنندگان، زمینه را برای اخذ گواهی توانمندی تدریس و مجوز شرکت در برنامه نانواستارت‌آپ فراهم می‌کند.
هدف از برگزاری مسابقه ملی نانو، افزایش آشنایی دانشجویان و محققان با فناوری نانو، ارتقای سطح گفتمان علم و فناوری نانو در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز علمی - آموزشی کشور، شناسایی نخبگان نانویی کشور و برترین‌های این حوزه، جهت‌دهی به فعالیت‌های آموزشی - پژوهشی و حمایت از فعالیت‌های شکل‌گرفته در این زمینه توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است.

 

به مناسبت پیش ثبت نام دوره 12 ام مسابقه ملی، دبیرخانه مسابقه ملی برای ثبت نام از طریق نهادها ترویجی 60% تخفیف ثبت نام در نظر گرفته که علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به لینک‌های درگاه پرداخت هر نهاد ترویجی از این فرصت ثبت نام استفاده کرده و با پرداخت 40هزار تومان در مسابقه 12 ام شرکت کنند.
بازه پیش ثبت نام مسابقه ملی تا قبل از جشنواره بنیاد آموزش و اختتامیه مسابقه دوره 11 بوده و این تخفیف برای شبکه نهادها تا این بازه فعال می‎‌باشد و پس از این بازه ثبت نام مسابقه ملی از طریق دبیرخانه مسابقه و نهادهای ترویجی طبق روال دوره های گذشته با تخفیف متفاوت تا قبل از شروع مرحله اول مسابقه 12 ام ادامه خواهد داشت.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و پاسخگویی به سوالات از طریق راه های زیر با دبیرخانه بنیاد آموزش فناوری نانو در ارتباط باشید:
آیدی تلگرام: @Nsgadmin
آیدی اینستاگرام: @nef.nano.ir
شماره تماس ثابت: 02166530423
شماره موبایل: 09025555472 

ثبت نظر