آیین‌نامه اعطای تسهیلات

Last modified: March 27, 2018 (view archived versions)

آیین‌نامه اعطای تسهیلات
شیوه نامه اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به کارگزاران حوزه ترویج نانو
 
  1. این شیوه نامه با هدف اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به فعالان حوزه ترویج، آموزش و توسعه فناوری نانو در مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ توسط گروه ترویج و فرهنگ‌سازی ستاد نانو تنظیم شده است.
  2. مشمولان این شیوه‌نامه مدیران و کارکنان کارگزاری‌های گروه ترویج و فرهنگ‌سازی ستاد نانو با سابقه کاری حداقل ۱ سال هستند.
  3. وام اعطایی از نوع قرض‌الحسنه با سود سالیانه ۴ درصد است. حداکثر مبلغ وام به ازای هر نفر ۴۰۰ میلیون ریال و حداکثر زمان بازپرداخت ۳۶ ماه است.
  4. نحوه محاسبه امتیاز وام:
C×B×A= مبلغ وام (میلیون تومان)
A: ثابت ۱۰ (برای افراد با سابقه حداقل ۱ سال)
B: ضریب سابقه (سال سابقه فرد متقاضی)
C: ضریب تشویقی کارفرما (با توجه به رضایت کارفرما از عملکرد کارگزار)
عالی بسیار خوب خوب
۱/۵ ۱/۳ ۱
 
  1. عامل اعطای تسهیلات، صندوق قرض‌الحسنه توسعه نوآوری ایرانیان است.
  2. متقاضیان در قالب نامه معرفی وام از طرف گروه ترویج و فرهنگ‌سازی ستاد نانو به عامل اعطای تسهیلات معرفی می‌شوند و شرایط نهایی اعطای وام در نامه مربوطه مشخص می‌شود.
  3. متقاضی وام باید شاغل و دارای درآمد پایدار ماهیانه به اندازه حداقل دوبرابر مبلغ قسط ماهانه وام باشد. همچنین متقاضی باید یک ضامن دارای دسته چک صیادی به عامل اعطای تسهیلات معرفی کند.
  4. برای دریافت وام، متقاضی باید یک فقره سفته به ارزش ۱/۲ مبلغ وام و ضامن باید یک فقره چک صیادی به ارزش ۱/۲ مبلغ وام به صندوق تحویل دهد.
  5. هر متقاضی می‌تواند حداکثر یک بار از مزایای این تسهیلات بهره‌مند شود مگر آنکه تسهیلات دریافتی قبلی خود را تسویه کرده باشد.
  6. این آیین‌نامه در وب‌سایت رسمی بنیاد آموزش فناوری نانو به نشانی nef.nano.ir منتشر شده است و هرگونه تغییر یا اصلاح در مفاد آن از طریق این وب‌سایت اطلاع‌رسانی می‌شود.